REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

3 punkty dla Orła i Strzelca (FILM)

W niedzielnej kolejce obie drużyny piłki nożnej z Gminy Frysztak wygrały swoje spotkania, inkasując na swoje konto po 3 punkty. Orzeł swój mecz rozgrywał na wyjeździe, przeciwnikiem seniorów z Lubli był zespół Dragon Nowy Glinik. Dzięki trafieniom M. Majewskiego w 53 minucie i S. Majewskiego w 74 minucie to Orzeł wygrał to spotkanie 2:1. Orzeł po 12 kolejkach z 14 punktami zajmuje 12 miejsce w A klasie – Krosno II.

Dobre spotkanie wczoraj rozegrali piłkarze Strzelca Frysztak. Dzięki Jamrogowi, który zdobył 2 bramki i Urbanowi który zaliczył jedno trafienie, Strzelec pokonał Plon Klęczany 3:2. Strzelec dzięki zwycięstwu zanotował awans w swojej lidze. Po 10 spotkaniach z 12 punktami zawodnicy z Frysztaka zajmują 7 miejsce w tabeli A klasy – Dębica I. Za tydzień zawodnicy Strzelca rozegrają ostatni mecz w rundzie jesiennej, przeciwnikiem będzie drużyna Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)