Nietrzeźwi, kolizje, kradzieże z włamaniem, niszczenie mienia. Co działo się od 10 do 20 października na terenie Gminy Frysztak

Policjanci w dniach od 10 do 20 października 2013 interweniowali w Gminie Frysztak 26 razy. Pracując przy interwencjach domowych, kolizjach drogowych, kradzieżach z włamaniem oraz  kontrolując kierowców i ich stan trzeźwości.
FOTO: kpppruszkow.policja.waw.pl
W tych dziesięciu dniach policjanci złapali 3 nietrzeźwych kierujących. 12 i 18 października w Gogołowie złapano dwóch kierujących rowerami pod wpływem alkoholu, a 17 października we Frysztaku złapano nietrzeźwego kierowce Forda.

„Uważajmy na dzikie zwierzęta” (kliknij tu – link). FOTO: podkarpacka.policja.gov.pl
W dniach od 10 do 20 października policjanci pracowali przy 6 kolizjach drogowych, (trzy z udziałem dzikiej zwierzyny). Policja ostrzega przed kolizjami ze zwierzyną w artykule „Uważajmy na dzikie zwierzęta” (kliknij tu – link). 13.10 - w Pułankach kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do panujących warunków i wjechał do przydrożnego rowu. Pisaliśmy o tym w artykule „Dachowanie” na Pułankach” (kliknij tu! - link), 15.10 – kolizja drogowa Volkswagena Golfa z sarną w Gliniku Górnym, 16.10 – kolizja Peugeota z sarną w Widaczu, 16.10 – kolizja Skody Fabia z VW Golfem we Frysztaku, 17.10 – kolizja V-ena Passat z Fordem Mondeo we Frysztaku, 20.10 – w Lubli Lancia Voyager zderzyła się z dzikiem, który nagle wbiegł na jezdnię.

FOTO: dubeninki.wm.pl
W tych dniach na terenie Gminy Frysztak doszło jeszcze do niszczenia mienia, uszkodzono okno w bibliotece w Cieszynie, jak również do Kradzieży z włamaniem. Kradzieże z włamaniem przy których pracowali policjanci miały miejsce: w Gliniku Dolnym gdzie ze stodoły skradziono przewody elektryczne, przewód elektryczny do spawarki oraz miedziane rurki, w Lubli włamano się do nowo budowanego budynku z którego skradziono narzędzia, 2 odkurzacze, klucze, wiertła, gniazda prądowe. Ostatnia interwencja policji miała również miejsce w Lubli gdzie próbowano łamać się do kolejnego nowo budowanego domu, na szczęście nic nie zginęło, jedynie okno w budynku zostało uszkodzone. Prosimy o szczególną ostrożność i dobre zabezpieczanie swoich budów przed złodziejami.

Inne interwencje miały miejsce we Frysztaku, Stępinie, Twierdzy, Gliniku Dolnym,

Informacje pochodzą z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej o pracy policjantów z powiatu strzyżowskiego zapraszam na stronę KPP w Strzyżowie – link kliknij tu !

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz