Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Paląc kalorie, możesz pomóc Krystianowi - "Charytatywny Mikołajkowy Maraton Fitness" w GOSiR Frysztak

4 godziny niezapomnianej zabawy i dużo, bardzo dużo spalonych kalorii a do tego pomoc dla Krystiana. Tak w jednym zdaniu można opisać to co będzie się działo 8 grudnia w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Każdy z nas dobrze się bawiąc może zostać św. Mikołajem

Już dziś serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału w "Charytatywnym Mikołajkowym Maratonie Fitness". Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rehabilitację Krystiana Czecha.

Maraton Fitness odbędzie się 8 grudnia (niedziela) początek godzina 16.00 na sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku – ul. Sportowa 30.


Krystian jest Mieszkańcem Gminy Frysztak, pochodzi ze Stępiny.  Od lat występuje u niego  niedowład czterokończynowy, zaburzenie równowagi oraz obniżenie odporności. Chłopiec w 2008 r. przebył zabieg operacyjny spowodowany chorobą nowotworową. Aby Krystian mógł odzyskać sprawność ruchową potrzebna jest profesjonalna i kosztowna rehabilitacja. Każdy z nas w tym roku może zostać Mikołajem...

Więcej informacji o zapisach mogą Państwo znaleźć na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku – www.gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu !

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad