Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Pozostał niecały miesiąc - zapraszamy na 22 Finał WOŚP!

Do 22 Finału pozostał niecały miesiąc. Razem zresztą Polski zagramy 12 stycznia w niedzielę. Z okazji WOŚP we Frysztaku przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych inicjatyw. W tym roku gramy na obiekcie GOSiR Frysztak w SP i SOSW.

W tym roku gramy na sportowo, więc już dziś zapraszamy do rejestracji do III biegu „Policz się z cukrzycą”. Chętnych do biegu prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie: www.wosp.frysztak24.pl. Osoby niepełnoletnie będą potrzebowały zgody rodziców, która będzie do pobrania także na tej stronie.

Rozpoczęły się również zapisy do 3 turniejów na 3 salach we Frysztaku. Zagramy w kosza, siatkę i piłkę halową. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie GOSiR Frysztak - link kilkinij tu, który jest organizatorem wydarzeń sportowych 22 finału WOŚP.

W czasie 22 finału na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie kwestować 28 dzielnych wolontariuszek. Tak, w tym roku grają z nami tylko dziewczyny!

Pomyśleliśmy również o najmłodszych mieszkańcach gminy, dla których wspólnie z GOSiRem przygotowaliśmy blok WOŚPowych zabaw na śniegu. Oj będzie się działo !!! Wkrótce więcej informacji na stronie wosp.frysztak24.pl, ale już dziś zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami na frysztacki finał WOŚP.

Nie zabraknie oczywiście koncertów. Tym razem mamy dla Państwa niespodziankę muzyczną - będziemy łamać stereotypy. Kto chce się przekonać, o co chodzi, musi przyjść i posłuchać. Więcej o muzykach którzy zagrają w czasie finału napiszemy wkrótce !

Zapraszamy do wspólnej zabawy 12 stycznia na obiekt Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, do Szkoły Podstawowej oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku.

22 Finału WOŚP we Frysztaku nie można przegapić ! Bądźcie z Nami! Oj bedzie się działo !

Wszelkie aktualności o XXII finale WOŚP znajdziecie Państwo na stronie sztabu Frysztak www.wosp.frysztak24.pl
Sztab Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad