Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

W KONKURSIE DZIENNIKARSKIM FRYSZTACKIE GIMNAZJUM WZIĘŁO WSZYSTKO!

Od kilku lat w województwie podkarpackim organizowany jest Plener Dziennikarski im. Marcina Pawłowskiego pod patronatem TVN Fakty. Tegorocznym zadaniem uczestników pleneru było napisanie reportażu „Moje miasto-okiem młodego reportera”. Frysztaccy gimnazjaliści za prace o naszym miasteczku (wsi?) otrzymali czołowe lokaty: I miejsce zdobyła Gabriela Kanclerz, II miejsce Zuzanna Dziok, wyróżnienie Amanda Moskal. Zatem ponownie wzięliśmy wszystko!


Na domiar d o b r e g o laureatka konkursu Gabriela Kanclerz udzieliła wywiadu znanej reporterce TVN, Renacie Kijowskiej, a wszyscy zrobiliśmy sobie fotki z celebrytami dziennikarskiej imprezy, tudzież otrzymaliśmy od nich szczere gratulacje…

Prześlij komentarz

3 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Można tylko pozazdrościć !!!
  Oczywiście gratulacje dla wszystkich dziennikarek !!!. Oznacza to, że informacje o wydarzeniach, ludziach oraz sukcesach i problemach naszej gminy będą coraz bardziej profesjonalne. Myślę, że wzrośnie także konkurencja dla Portalu Frysztak 24 :-)
  Nie wiem jak Pan Panie Wojtku, ale ja na Pana miejscu zacząłbym się już bać :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze gratuluje za zgarnięcie całej stawki i czekam - pewnie nie tylko ja - na jakieś reportaże pierwsze na Frysztak24 !

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam nadzieję, że młodzi dziennikarze, jeśli myślą o dalszym rozwoju i realizowaniu się w tej dziedzinie, dadzą się zaprosić do współpracy lub zainicjują własny projekt, który będzie alternatywą dla umierającej "Gazety Frysztackiej".
  Na Frysztak24 zagląda pewno większość internautów z tej gminy, a fajnie by było, gdyby ukazywała się jakaś drukowana forma, która w podobny sposób potrafiłaby zainteresować mieszkańców. Byłby to także ciekawy początek CV dla tych młodych ludzi. Gratuluję i liczę na Was! :)

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad