1% podatku na... - mało pracy, duży efekt !

Od 1 stycznia 2014 r. można składać deklaracje podatkowe za 2013 r. Akcja wysyłania PIT-ów za 2013 r. kończy się 30 kwietnia 2014 r., ale podatnicy, którzy rozliczają się ryczałtem lub kartą podatkową mają czas tylko do końca stycznia. Od kilku lat można przekazywać jeden procent ze swojego deklaracji podatkowej na organizacje pożytku publicznego – ten 1% w skali całego kraju, nawet naszej gminy to naprawdę duże pieniądze.

Proszę pamiętać o tym że na terenie Gminy Frysztak istnieje kilka organizacji pożytku publicznego, które dzięki państwa 1% mogą funkcjonować. Dlatego zachęcamy do wpisywania w swoich PITach organizacji pożytku publicznego z naszej gminy.
Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiedniej organizacji na portalu Frysztak24.pl powstał specjalny dział gdzie będą publikowane numery KRS i nazwy organizacji, które trzeba wpisać do PITu. Link do działu umieszczony jest po lewej stronie w dziale nawigacja o nazwie „1% podatku...”, mogą Państwo również skorzystać z tego linku – kliknij tu !

Jeśli znają Państwo organizacje pożytku publicznego działające lub zarejestrowane na terenie Gminy Frysztak proszę wysyłać numer KRS i nazwę organizacji na mail: redakcja@frysztak24.pl
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz