Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

10 tysięcy - 22 finał WOŚP we Frysztaku (FILM)

22. Finał za nami. W tym roku orkiestra grała dla dzieciaków i osób starszych - na oddziały ratunkowe oraz na godną opiekę. Frysztak w orkiestrze uczestniczy już od 5 lat. W tym roku udało się zebrać 10028,12 oraz obcą walutę.
Od rana nasze dzielne wolontariuszki kwestowały w całej Gminie Frysztak oraz w Wiśniowej. O 13 rozpoczęliśmy sportową część 22. Finału: graliśmy w kosza, piłkę halową oraz siatkówkę – serdeczne podziękowania składamy dyrektorowi oraz pracownikom Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji za pomoc przy organizacji frysztackiego Finału.
Mimo złej pogody na start 3 frysztackiego biegu „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” stawiło się kilku dzielnych zawodników, w tym roku biegaliśmy po zakamarkach GOSiRu – wszystkim zawodnikom  wielkie gratulacje i podziękowania.
GOSiRowe Czirliderki znów dały wspaniały pokaz dla gości zgromadzonych w sali GOSiR – przepraszamy wszystkich, którzy czuli się zniesmaczeni tak chaotycznymi rozwiązaniami – niestety pogoda jest od nas silniejsza i z nią nie wygramy.
Wieczorem na scenie GOSiRu wystąpiły dwa zaproszone zespoły EFFATHA z Rzeczowa oraz STEEL VELVET ze Strzyżowa, mocna muzyka rozgrzewała przybyłych gości.
Na zakończenie wielki finał – światełko do nieba – wspaniały pokaz fajerwerków, który uświetnił to cudowne święto. Więcej filmów już wkrótce na stronie oraz w kanale youtube - kliknij tu !

Tegoroczny finał odbył się dzięki Wójtowi Janowi Ziarnikowi, który objął patronatem honorowym frysztacką imprezę. Wielkie podziękowania dla Pana Marka Armaty i wszystkich pracowników GOSiRu za współorganizację 22 Finału - GOSiR Frysztak odpowiadał za część sportową. Podziękowania wysyłamy również do Agaty i Maćka z GOKu – którzy mimo niesprzyjającej aury dzielnie pracowali dla Was i nas :). Pani Joli z Biblioteki, Pani Agacie z SOSW i Panu Markowi z SP dziękujemy za gościnę. Jak co roku grał z nami również Zakład Komunalny – wielkie dzięki.
Wielkie, wielkie dziękuję dla strażaków z OSP Lubla i OSP Frysztak – zawsze na miejscu, zawsze pomocni.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we Frysztaku zagraał dzięki sponsorom, którzy wsparli nas finansowo, lub rzeczowo. W tym roku dobrymi aniołami okazali się: WENTA, SMARPOL BEATA i GRZEGORZ SALAMON, AUTOEXPRES JOLANTA i MARCIN LEWCZAK, OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PERFEKT - Marcin Rec, MEBEL SYSTEM - JACEK PAŁYS, NEODESIGNE - Agnieszka i Piotrek Tuleja, Zbigniew Dykas.

Dzięki wszystkim, którzy nas w jakikolwiek wsparli.
Dla osób wątpiących tegoroczny koszt finału wyniósł około 5000 złotych.
P.S. Mamy nadzieję że za rok podczas 23 Finału również się spotkamy – pozdrawiamy.

Prześlij komentarz

5 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Biorąc pod uwagę wyjątkowo niesprzyjające warunki pogodowe określiłbym XXII FRYSZTACKI FINAŁ WOŚP za udany i to zarówno pod względem frekwencji jak i zebranych środków.
  Jedynie, czego zabrakło to śnieżnej aury - ale na to Organizatorzy wpływu nie mieli !!!
  Gratulacje dla całego Sztabu za chęci, determinację i logistykę.

  P.S.
  W przyszłym roku podobno ma być ładna pogoda ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat zwrócilo się za fajererki xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich organizatorów i realizatorów.

  P.S.
  Żal mi tego biegu na nartach :-) - ale może za rok?!

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Adamie za rok na pewno pościgamy się na biegówkach....proszę trenować:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście również dziękuję całemu Sztabowi! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad