FERIE NA SPORTOWO BEZPIECZNIE I ZDROWO Z GOSIR FRYSZTAK

Gminny Ośrodek Sportu we Frysztaku zaprasza na zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach programu aktywnego wypoczynku dzieci  i młodzieży. Z okazji ferii przygotowaliśmy specjalny program dla miłośników aktywności fizycznej.
„Ferie na Sportowo Bezpiecznie i Zdrowo” to cykl zajęć, który ma na celu zagospodarowanie wolnego czasu w okresie wolnym od szkoły w sposób bezpieczny zdrowy i przyjemny.
Podczas ferii organizować będziemy tygodniowy turnus trzygodzinnych zajęć dla dzieci, treningi piłki nożnej oraz turnieje sportowe. Jeśli warunki pogodowe pozwolą przygotujemy dla Państwa lodowisko z możliwością wypożyczenia łyżew oraz trasy do uprawiania narciarstwa biegowego.
"Ferie na Sportowo Bezpiecznie i Zdrowo" to oferta nie tylko dla dzieci i młodzieży. Pomyśleliśmy również o osobach dorosłych.
Zostawiamy także możliwość indywidualnego wynajęcia sali, którą  będzie można zarezerwować zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gosir.frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu !
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

2 - ilość komentarzy :

  1. Niestety synoptycy na ferie śniegu nie zapowiadają - oby się mylili!
    Jednak dzięki takim inicjatywom - a myślę, że i GOK i Biblioteka też przedstawią swoje - nikt chętny w ferie nie będzie się nudził.
    Podziękowania dla wszystkich organizatorów oraz życzenia wspaniałych ferii dla dzieci i młodzieży!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam wszystkie dzieci na zajęcia Zumba Kids - drugi tydzień ferii !!! Dla niewtajemniczonych... jest to trening fitness, który pozwala dzieciom czerpać radość z ćwiczeń i tańca. Zajęcia te promują zdrowy styl życia u dzieci i uświadamiają jak jest on ważny w życiu każdego człowieka Małego i Dużego. Na zajęciach Dzieci uczą się pracy zespołowej, szacunku do drugiej osoby i odpowiedzialności. Rozmaite ćwiczenia pozwalają rozwinąć koordynację ruchową, równowagę, pobudzić kreatywność i poprawić pamięć. Zumba Kids uczy przez zabawę, rozwija dzieci na wielu płaszczyznach, odrywa od telewizora czy komputera i sprawia, że na te zajęcia chce się wracać! Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń