Biblioteka Frysztak i filie zapraszają na ferie

Jak co roku, na czas zimowego odpoczynku Oddział dla Dzieci i Młodzieży Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku o raz filie w Cieszynie, Gogołowie, Lubli i Stępinie  przygotowały dla dzieci wiele ciekawych zajęć i niespodzianek. W programie zaplanowaliśmy m.in. zajęcia literacko-plastyczne, konkursy, łamigłówki, zagadki, gry planszowe, głośne czytanie, turnieje, itp. Zapraszamy do wspólnej zabawy w świecie książek i literackich bohaterów.

Plakaty z imprezami w Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku o raz w filiach Cieszyna, Gogołów, Lubla i Stępinia:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

 1. Podziękowanie dla organizatorów!
  Mamy więc wiele atrakcyjnych zajęć w Bibliotece, GOSiR-ze i GOK-u na ferie.
  Mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie - bo zawsze największą nagrodą dla tych, którzy te zajęcia przygotowali, są uśmiechnięte i zadowolone buzie uczestników.

  PS. Wiem, że również szkoły planują zajęcia w czasie ferii - warto by o nich napisać. Niech nikt nie ma wymówki, że nie wiedział.
  NUDZIE W CZASIE FERII MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE!!!! :-)

  OdpowiedzUsuń