Dziewczyny z gimnazjum w Gogołowie najlepsze w powiecie!

14 stycznia w Strzyżowie odbyły się gimnazjalne zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. Rywalizowały cztery gimnazja: Strzyżów, Lutcza, Gogołów i Wiśniowa.

W pierwszym meczu reprezentantki gminy Frysztak zmierzyły się z zawodniczkami z Gimnazjum w Wiśniowej. Zdecydowanie zwyciężyły 10:2. W finale rywalizowały z drużyną z Lutczy, która w półfinale niespodziewanie pokonała gospodarzy zawodów. Po wyrównanej walce dziewczyny z Gogołowa okazały się lepsze i wygrały 8:4. Zwycięstwo zapewnił im udział w zawodach rejonowych!
Gratulujemy!

Skład drużyny z Gogołowa:
Paulina Lampara
Lucyna Lampara
Dominika Godek
Karolina Byś
Aleksandra Niziołek
Andżelika Dunaj
Sylwia Giera
Joanna Kowalska
Magdalena Winiarska
Gabriela Miras
Julia Janas
Opiekun: Mateusz Dyka

autor: Aleksandra Niziołek.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

2 - ilość komentarzy :

  1. Zawsze wiedza i zaangażowanie trenera połączone z ciężką pracą dają efekty szkoleniowe, które z kolei przekładają się na wynik. Gratulacje dla trenera i dziewcząt.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziewczyny w pełni zasłużyły na wygraną. Zapracowały na sukces :) Mam nadzieję, że kolejny etap zawodów uda im się wygrać. Najważniejsze jednak, by dały z siebie wszystko :)

    OdpowiedzUsuń