Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Już tylko tydzień do XXII finału WOŚP

Szanowni Mieszkańcy, już niecały tydzień został do kolejnego już XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak w całym kraju tak również we Frysztaku zagra orkiestra czerwonych gorących serc.

Co będzie się działo? Jak co roku wolontariusze przy sztabie Frysztak swoją prace zaczną wcześnie rano. Od 7.00 rozpocznie się kwesta przy kościołach i sklepach na terenie naszej gminy oraz w Wiśniowej. Pamiętajcie Państwo że każdy wolontariusz z puszką musi posiadać również identyfikator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku gramy na sportowo dlatego zapraszamy Państwa do zabawy w turnieju 3 sal. Zagramy w kosza, piłkę halową oraz siatkówkę – są jeszcze wolne miejsca, jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu, zachęcamy do zapisywania się u organizatora - GOSiR Frysztak - pod numerem telefonu  17 27 77 111 lub 17 27 77 900. Więcej informacji pod tym linkiem - klliknij tu !


Od godziny 15.00 na obiekcie GOSiRu rozpocznie się finał tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na 3 frysztacki bieg „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” (tym razem pobiegniemy po zakamarkach GOSiRu)  - jeśli chcą Państwo uczestniczyć w biegu prosimy o wypełnienie ankiety – LINK DO ANKIETY, KLIKNIJ TU – zapisy do biegu będą możliwe również w niedzielę, przed startem. W tegorocznym finale mamy 62 miejsca. Uczestnicy którzy wezmą udział w biegu zostaną uhonorowani pamiątkowymi dyplomami – już dziś serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XXII finale WOŚP.

W tym roku nie zapomnieliśmy o najmłodszych mieszkańcach Gminy Frysztak - wspólnie z GOSiRem przygotowaliśmy blok WOŚPowych zabaw na świeżym powietrzu. Zabawy dla dzieci rozpoczną się około godziny 16.00 – 16.30. Drodzy rodzice zapraszamy z Waszymi pociechami na obiekt GOSiR Frysztak – będzie wspaniała zabawa!

Oczywiście finał WOŚPu musi być głośny, dlatego we Frysztaku zagrają dwa zespoły. Łamiąc stereotypy do Frysztaka przyjedzie rzeszowski zespół EFFATHA - link: http://youtu.be/543wscWIHcA, który gra rok chrześcijański. Dobra, mocna  muzyka też może płynąć do góry.
O 19.00 wystąpi dobrze znana strzyżowska kapela STEEL VELVET – z świeżutkim materiałem. W czasie koncertu steelvelvetowcy będą nagrywać klip video do swojego najnowszego utworu "Zostaw Mnie" . Pomóżmy im w tym !  Już dziś mogą Państwo posłuchać utworu „Zostaw Mnie” link : http://www.youtube.com/watch?v=jjtq85UKMHk


20.00 to wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku. Pokaz fajerwerków, przyjdźcie zobaczyć – oj będzie się działo !

Wszystko o XXII finale WOŚP znajdziecie Państwo na stronie www.wosp.frysztak24.pl. Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak – Frysztak24.pl patronuje medialnie imprezie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad