Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

TRZY BOISKA PIŁKARSKIE, GOSIR FRYSZTAK ZAPRASZA - MIEJSCE NA MECZ, SPARING LUB OBÓZ SPORTOWY.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku dysponuje trzema profesjonalnymi płytami piłkarskimi. Nasze obiekty to doskonałe miejsce dla obozów i zgrupowań sportowych oraz szkółek piłkarskich.
Baza GOSiRu pozwala na rozegranie meczy ligowych i towarzyskich oraz sparingów i turniejów firmowych.
Wyposażenie boisk posiada niezbędne atesty, licencje i certyfikaty. Obiekty są ogrodzone i monitorowane.


BOISKO PIERWSZE:
Płyta główna o wymiarach 99 m x 65 m. wyposażona jest w nowoczesne wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych, trybunę pozwalającą pomieścić ponad 100 osób, bramki aluminiowe oraz profesjonalne oświetlenie, które umożliwia prowadzenie treningów i meczy nawet nocą.
Boisko posiada aktualną licencję PZPN.
Z płyty korzystają kluby piłkarskie do rozgrywania meczy ligowych oraz obozy sportowe do prowadzenia treningów.
Do wyposażenia boisk należy także zaplecze szatniowe z łazienkami i natryskami.  Zawodnicy mogą skorzystać  również z sali gimnastycznej.

BOISKO DRUGIE:
Płyta treningowa o wymiarach 90 m x 60 m jest także doskonałym rozwiązaniem do prowadzenia treningów i meczy ligowych. Obiekt wyposażony jest w atestowane pełnowymiarowe stacjonarne i przenośne bramki piłkarskie. Boisko tak jak płyta pierwsza posiada aktualną weryfikację wydaną przez okręgowy PZPN.
Płyta wykorzystywana jest miedzy innymi do rozgrywania meczy szkolnych, towarzyskich oraz turniejów gminnych. Z boiska treningowego korzystają także obozy sportowe przebywające na zgrupowaniach w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.


BOISKO TRZECIE:
Płyta treningowa o wymiarach 30 m x 60 m - to doskonałe miejsce do przeprowadzenia treningów technicznych, sparingów oraz meczy towarzyskich. Z boiska korzystają klasy sportowe, piłkarze klubowi oraz mieszkańcy z terenu gminy Frysztak. Boisko posiada oświetlenie oraz nowoczesne przenośne bramki aluminiowe o wymiarach 2 m x 5 m.  Płyta znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie  pierwszego boiska dając możliwość przeprowadzenia rozgrzewki zawodników rezerwowych w trakcie trwania meczy ligowych.
Całą ofertę oraz kontakt do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku znajdą Państwo na stronie www.gosir.frysztak.pl.
Artykuł sponsorowany

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad