Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

WAŻNE WYDARZENIE ZAWODNIKÓW AKADEMII PIŁKARSKIEJ Z UDZIAŁEM WÓJTA GMINY FRYSZTAK, SPONSORÓW I RODZICÓW

W życiu każdego sportowca są chwile, które motywują do ciężkiego treningu i powodują, że sport staje się czymś ważnym i wyjątkowym. Takimi momentami z pewnością są pierwsze zawody, pierwszy medal, strzelona bramka czy zdobycie mistrzowskiego tytułu. Wydarzeniem, które zostaje na długie lata w pamięci jest także otrzymanie stroju reprezentacyjnego jako symbolu tożsamości danego klubu i przynależności do określonej grupy sportowców.

Tak też było w przypadku zawodników Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak. W poniedziałek 17 lutego 2014 r. na sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się ważna uroczystość dla piłkarzy „GAP” Frysztak.  Podczas popołudniowego spotkania zawodników i zaproszonych gości odbyło się oficjalne wręczenie strojów piłkarskich połączone z treningiem pokazowym. Gościliśmy rodziców oraz  osoby, dzięki którym możliwy był zakup strojów reprezentacyjnych.

Po oficjalnym rozpoczęciu zawodnicy otrzymali stroje z rąk Wójta Gminy Pana Jana Ziarnika oraz przedstawiciela sponsorów Pana Łukasza Górnickiego.W następnym punkcie poniedziałkowego wydarzenia reprezentanci „GAP” Frysztak pod kierownictwem trenerów Pana Mateusza Dyki i Pana Marcina Piluta zaprezentowali swoje umiejętności. Była to także okazja do pokazania nowoczesnych metod treningowych, prowadzonych podczas cotygodniowych treningów.Oczywiście cały czas trwają zapisy do Gminnej Akademii Piłkarskiej we Frysztaku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gosir.frysztak.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad