WOLNE MIEJSCA! BAZA NOCLEGOWA WŚRÓD GÓR WOLNOŚCI DLA SZKÓŁ, ZGRUPOWAŃ, HARCERZY I OBOZÓW - ZAPRASZAMY DO FRYSZTAKA

MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA WAKACJE 2014
 DLA 
ZGRUPOWAŃ SPORTOWYCH, ZIELONYCH SZKÓŁ, HARCERZY ITP.  
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ WAKACYJNĄ:

Tania baza noclegowo-szkoleniowo-wypoczynkowa GOSiR Frysztak została przygotowana specjalnie dla klientów, których zasobność portfela nie pozwala na wybranie drogich miejsc noclegowych.
Jest to alternatywa dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, spokój i ciszę, a przepych nie jest najważniejszym elementem wypoczynku.
Budynek noclegowy położony jest  w miejscowości Kobyle i oddalony od głównej bazy GOSiRu zaledwie o 500 m. Usytuowanie bazy pomiędzy  rzeką Wisłok, a rozległymi malowniczymi lasami doskonale nadaje się do spędzania wolnego czasu w aktywny i bezpieczny sposób z dala od  ruchliwych ulic i trosk dnia codziennego.
Główna baza GOSiR
(INFORMUJEMY, ŻE OFERTA BAZY GŁÓWNEJ  JEST W PRZYGOTOWANIU :-)
WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE !)

Nasze obiekty są doskonałym rozwiązaniem dla organizatorów spływów kajakowych, zielonych szkół, zgrupowań ZHP, klubów sportowych, spotkań firmowych i wycieczek szkolnych. 
Jest to idealne miejsce na weekendowy wypad za miasto z rodziną, znajomymi lub grupą przyjaciół. Baza doskonale nadaje się do przenocowania gości weselnych.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy: dużą świetlicę, pięć pokojów, w których każdy może pomieścić do 9 osób, pokój dla instruktorów, dwie łazienki wraz z WC i prysznicami. Istnieje możliwość skorzystania z kuchni gdzie można samodzielnie przygotować posiłki. Dla zainteresowanych zapewniamy usługę cateringową (dotyczy grup zorganizowanych). W odległości 30 m budynku znajduje się się sklep spożywczo-przemysłowy.
Dla gości korzystających z taniej bazy noclegowej udostępniamy obiekty Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku w skład, których wchodzą: 
„Otwarte Baseny Kąpielowe, dwa boiska piłkarskie, plac zabaw, sala gimnastyczna, boisko plażowe, trawiaste boisko treningowe, asfaltowe boisko uniwersalne, zadaszona estrada oraz altana z  miejscem do grillowania. Wszyscy turyści nocujący w naszej bazie z wymienionych obiektów mogą korzystać na specjalnych warunkach.
Zainteresowani mogą skorzystać również z  oferowanych przez GOSiR imprez sportowo-rekreacyjnych takich jak spływy kajakowe, wycieczki piesze, rajdy rowerowe, nordic walking oraz różnego rodzaju zawody, turnieje i imprezy okolicznościowe.

Gmina Frysztak znana jest z pięknych terenów, które częściowo należą do Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, który zapewnia unikalną przyrodę. Bardzo atrakcyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest poznanie wyjątkowych ludzi i zwiedzanie atrakcyjnych miejsc należących do nowo powstałego Ekomuzeum - Góry Wolności Frysztak -kliknij tu
Jeżeli szukacie Państwo bezpiecznego miejsca do kontaktu z przyrodą, czystego powietrza, zapachu lasów i łąk , pięknych widoków, spacerów, wycieczek rowerowych , cichego miejsca do pracy i wypoczynku  oraz okazji do spędzenia niezapomnianych chwil z przyjaciółmi to ta oferta jest dla Państwa.

Malownicze położenie bazy noclegowej stwarza wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Okolica wymarzona dla pieszych i rowerowych wycieczek, wśród rozległych zielonych lasów. 
Zapewniamy bezpłatny parking i miejsce do grillowania.

Rezerwacja miejsc oraz szczegółowe informacje:
Dyrektor GOSiR Frysztak Marek Armata
kom. 503-300-552
biuro GOSiR: 17 2777 111
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl 

CIEKAWOSTKI I OFERTA FRYSZTAKA:  
* Oficjalna strona Frysztaka - kliknij tu  
- szlaki turystyczne – kliknij tu 
- mapy i plany - kliknij tu 
- punkty widokowe - kliknij tu 
-----------------------------------
*GOSiR Frysztakkliknij tu
- Otwarte Baseny Kąpielowe – kliknij tu
- Samodzielne mieszkanie przy basenie - kliknij tu 
- Kort tenisowy - kliknij tu 
- Sala sportowa - kliknij tu 
- Plac zabaw - kliknij tu
-----------------------------------
* Góry Wolnościkliknij tu
- Questy - kliknij tu 
- Aplikacja pod system Android - kliknij tu  
 -----------------------------------
GOK Frysztak - kliknij tu 
-----------------------------------
* Stowarzyszenie Ziemia Frysztacka - kliknij tu
----------------------------------
* Czarniorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy - kliknij tu 
-----------------------------------
* Partner medialny:  Frysztak24 -kliknij tu 
-----------------------------------

SZUKASZ TANIEGO MIEJSCA NA NOCLEG W ATRAKCYJNYM POŁOŻENIU, ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY ! 
TELEFON:  503-300-552 /  17 2777 111

ZAPRASZAMY
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
------------------------------------------------------------------------
Poniższa galeria przedstawia bazę noclegową wewnątrz i na zewnątrz oraz najbliższe otoczenie.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz