Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

3 nietrzeźwych, 2 w izbie wytrzeźwień, 2 kradzieże, 2 kradzieże z włamaniem. Lutowy raport policyjny.

W lutym policjanci pracowali przy 34 różnych interwencjach na terenie Gminy Frysztak.  W tym czasie złapano 3 nietrzeźwe osoby, które prowadziły pojazdy. 2 osoby pod wpływem alkoholu trafiły do izby wytrzeźwień. Doszło do 2 kradzieży w sklepach oraz 2 kradzieży z włamaniem. Policjanci dwukrotnie interweniowali przy zdarzeniach domowych oraz 23-krotnie przy innych interwencjach.

Nietrzeźwi na drogach gminy: 17.02 – w Kobylu zatrzymano kierującego Seatem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości – pisaliśmy o tym w artykule „Trzeźwy poniedziałek, jednak nietrzeźwy!”  17.02 – w Stepinie został zatrzymany nietrzeźwy kierujący rowerem. 28.02 – W Gliniku Górnym policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. 
W Gogołowie doszło do niszczenia  samochodu, sprawca zarysował lakier samochód. 

W lutym doszło do 2 kradzieży i 2 kradzieży z włamaniem: Kradzież sklepowa - W jednym ze sklepów we Frysztaku doszło do kradzieży artykułów spożywczych - osoba została zatrzymana, zwróciła towar, została ukarana mandatem karnym. Do drugiego zdarzenia również doszło w sklepie we Frysztaku. Osoba ukradła kilka paczek papierosów – sprawca został zatrzymany. Towar w nienaruszonym stanie został zwrócony. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Włamano się do niezamieszkałego budynku w Gliniku Średnim. W Kobylu doszło do kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku skąd skradziono rury miedziane, drewniany zegar, naczynia mosiężne, lampy naftowe

Inne interwencje:  we Frysztaku, Gliniku Górnym, Pułankach.

Informacje pochodzą  z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, chcesz wiedzieć więcej link – kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad