Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"III OGÓLNOPOLSKI SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ WISŁOK" - zapowiedź (FILM)

Już dziś zapraszamy Państwa do uczestnictwa w "III OGÓLNOPOLSKIM SPŁYWIE KAJAKOWYM RZEKĄ WISŁOK", który odbędzie się w dniach 25 do 27 kwietnia 2014 roku. W spływie zostanie wystawiona reprezentacja Gminy Frysztak, której organizatorem jest GOSiR Frysztak a patronować medialnie ekipie kajakarzy będzie portal Frysztak24.pl.

Dobra zabawa, dużo zdrowia, ciekawe widoki, niezapomniana przygoda to wszystko może cię spotkać podczas III ogólnopolskiego spływu rzeką Wisłok. Dla niezdecydowanych film ze spływu, który był organizowany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku.Spływ jest imprezą turystyki kwalifikowanej o charakterze rekreacyjno - krajoznawczym. Uczestnicy będą mieli do pokonania w dwa dni 51 km.
Malownicza trasa: Krosno – Frysztak – Strzyżów gwarantuje dużo emocji popartych pięknymi widokami. Wisłok zakwalifikowany jest jako  rzeka górska, o wartkim biegu, skalistym podłożu z licznymi przełomami.

W trakcie spływu przewidziany jest wyścig na dystansie  8 km - do zdobycia będzie między innymi PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK.   

Więcej informacji oraz kontakt z koordynatorem na terenie Gminy Frysztak znajdą Państwo na stronie GOSiR Frysztak lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad