Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Policjanci zatrzymali poszukiwanego

Policjanci z posterunku we Frysztaku zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty.

W środę policjanci z Posterunku Policji we Frysztaku podczas wykonywania czynności służbowych wylegitymowali mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej. Po sprawdzeniu danych w policyjnym systemie informacyjnym, funkcjonariusze potwierdzili, że jest nim 24-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Strzyżowie. Mężczyzna ten podejrzewany jest o oszustwo internetowe.

Policjanci zatrzymali 24-latka. Trafił on do policyjnego aresztu. Wkrótce zostanie mu ogłoszony zarzut popełnienia czynu zabronionego z art. 286 §1 kodeksu karnego.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Informacje pochodzą od KPP w Strzyżowie – link – kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad