Projekt „Women” we Frysztaku

W minioną środę grupa mieszkanek gminy Frysztak wzięła udział w pierwszych warsztatach projektu „Women”. Jego założeniem jest ogólnie mówiąc rozwój osobisty i zawodowy kobiet, czyli: jak uwierzyć we własne i siły i jak promować siebie, swoją „markę”, a co najważniejsze, jak wspierać się nawzajem w sferze zawodowej, jak pielęgnować i utrzymywać zaufane kontakty, rozwijać kobiece sieci wsparcia, tak by móc być widocznym na rynku pracy (tzw. networking).
Projekt realizowany jest do września i łącznie planowanych jest siedem spotkań.
Frysztak został wybrany do realizacji projektu „Women”, jako jedno z dwóch miejsc na Podkarpaciu (tuż po Rzeszowie) dzięki staraniom frysztackiego Klubu Mam oraz Stowarzyszeniu Ziemia Frysztacka.
Spotkania odbywają się  na zlecenie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, a ich organizatorem jest rzeszowskie Stowarzyszenie Kreatywni Biznesu.
Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku za wsparcie organizacji spotkań.

Agnieszka Buba
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz