Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Real, Atletico, Chelsea, PSG, Barcelona, Borussia, Bayern, Manchester i inni grali we Frysztaku.

Wczoraj (8.06.) na obiekcie GOSiR Frysztak grała śmietanka europejskiego futbolu. Do Frysztaka przyjechały wszystkie drużyny z tegorocznej ligi mistrzów: Real, Atletico, Chelsea, PSG, Barcelona, Borussia, Bayern, Manchester i inni grali we Frysztaku.

To wszystko dzięki organizacji COERVER COACHING FESTIVAL czyli „Liga mistrzów dla dzieci” na boiskach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Formuła turnieju przygotowana przez Coervwr Coaching różniła się od tradycyjnych zawodów, ponieważ zawodnicy nie występowali w swoich "klubowych" drużynach. O tym kto wystąpił w jakim zespole decydowało oficjalne losowanie. Ta formuła jest często stosowana w Niemczech czy Anglii. - tłumaczy Mariusz Paszkowski - koordynator Coerver Coaching Polska - Liczymy na dużą frekwencję zawodników oraz ich rodzin i kibiców.

Na początku zawodów odbyło się oficjalne losowanie trenerów, drużyn, zawodników, po czym prowadzący wylosowali pary meczowe, i zaczęło się! 8 boisk – 4 bramki na każdym, podział na 2 kategorie wiekowe i gramy. Zawodnicy wspólnie rozpoczynali wszystkie mecze i je kończyli. Drużna przegrywająca „spadała” do niższej ligi drużyna wygrywająca „awansowała” do ligi wyżej.

Oprócz głównej części wczorajszego święta sportu na obiektach GOSiR Frysztak grali w siatkę, można było spróbować sił w golfie, jazdy na kucykach, gry zabawy, fitness. Niedziela na sportowo!

Oficjalne wyniki na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji – gosir.frysztak.pl.
Więcej zdjęć w naszej galerii zdjęć – kliknij tu!

Prześlij komentarz

2 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom i sponsorom !!!

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad