Turniej Piłkarski Szkół Podstawowych


W ostatni poniedziałek 29 września na stadionie GOSiR odbył się "Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Na Trawie Szkół Podstawowych O Puchar Wójta Gminy Frysztak". Mająca już trzyletnią tradycję impreza sportowa znowu się udała.
Głównym celem rozgrywek było propagowanie  piłki nożnej na terenie Gminy Frysztak, wspieranie działań realizowanych przez szkoły, integracja dzieci i młodzieży oraz rozszerzanie zakresu współpracy Ośrodka Sportu z placówkami oświatowymi. 
Uczniowie pod opieką nauczycieli spisali się rewelacyjnie pokazując doskonałą technikę gry popartą sportowym zachowaniem i atmosferą pełną radości. 
Młodzi zawodnicy walczyli jak zawodowi piłkarze pamiętając jednocześnie  o dobrej zabawie. Po trzech godzinach gier przyszedł czas na podsumowanie zawodów i przedstawienie wyników.   
Tak jak to na turniejach bywa zwycięzca był jeden ale zasłużone gratulacje, brawa, słodycze i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy.  Podsumowania zawodów dokonał Wójt Gminy Frysztak Pana Jan Ziarnik, który wręczył uczniom nagrody dziękując za udział i gratulując umiejętności oraz wyników dydaktycznych i wychowawczych  nauczycielom.

Informacje o wynikach turnieju oraz więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie organizatora: www.gosir.frysztak.pl


Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz