Sztafety biegały przełaje.

Już po raz trzeci w tym roku szkolnym (w piątek 10.10.2014.) na obiektach GOSiR-u przy pięknej, słonecznej pogodzie odbyły się zawody sportowe, tym razem w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej gminy. Jak zwykle w szkolnych zawodach dopisała frekwencja. W w/w imprezie wzięło udział ponad 70-ciu zawodników ze szkół we Frysztaku, Gogołowie i Lubli. Większość startujących to uczniowie klas sportowych, które działają z powodzeniem w naszej gminie od 4 lat po kilkunastoletniej przerwie. To między innymi dzięki zaangażowaniu i motywowaniu uczniów przez nauczycieli wychowania fizycznego i przychylności dyrekcji wszystkich szkół w naszej gminie, tak liczna grupa młodzieży startuje w szkolnych zawodach i rozgrywkach na szczeblu gminnym, by wyłonić reprezentantów do udziału w kolejnych etapach rywalizacji sportowej. Awans uzyskały po 2 drużyny z każdej grupy.


Wyniki:
Szkoły podstawowe

dziewczęta:                    
I miejsce - SP nr 1 Frysztak                  
II miejsce - SP Gogołów
III miejsce - SP Lubla

chłopcy:                      
I miejsce - SP nr 1 Frysztak
II miejsce - SP Lubla
III miejsce - SP Gogołów
IV miejsce - SP Lubla II

Gimnazja

dziewczęta:                                
I miejsce - GP nr 1 Frysztak
II miejsce - G. Gogołów

chłopcy:
I miejsce - G. Lubla
II miejsce - GP nr 1 Frysztak
III miejsce - G. Gogołów
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz