Cel charytatywnej Zabawy Andrzejkowej.

Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Frysztackiej oraz GOK Frysztak zapraszają na charytatywną zabawę andrzejkową, z której dochód zostanie przekazany na pomoc dziecku z naszej gminy.
Ponieważ wiele osób dopytuje, dla kogo konkretnie mają być przekazane pieniądze, więc odpowiadam - jeżeli impreza dojdzie do skutku (na razie jest jeszcze niewystarczająca ilość chętnych), to cały dochód z imprezy andrzejkowej zostanie przekazany dla Sebastiana Machosia z Lubli.

Chłopiec urodził się z wadami wrodzonymi, jest niesłyszący, ma wszczepiony implant ślimakowy, nie wykonuje czynności samoobsługowych, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych. Ma 11 lat i obecnie jest po 11-stu operacjach, a kolejne przed nim. Czeka go w niedługim czasie operacja na obie nóżki. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na indywidualne subkonto na dalsze leczenie, rehabilitację, zaopatrzenie ortodontyczne oraz inne potrzeby. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dobrze zabawić i jednocześni pomóc ciężko choremu dziecku. Na imprezę można się zapisywać w Bibliotece Publicznej we Frysztaku lub u mamy Sebastiana w Lubli.

Przypominamy:
22 listopada 2014
godzina 18:00, GOK Frysztak
koszt: 150 zł

                                                                                            Prezes stowarzyszenia
                                                                                           Bogusława Mikuszewska
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz