Narodowe Święto Niepodległości w gminie Frysztak

96 Rocznicę Odzyskania Niepodległości w gminie Frysztak będzie można uczcić biorąc udział w uroczystościach w Stępinie, "Koncercie pieśni patriotycznych i żołnierskich" w wykonaniu Chóru Mieszanego Sokół oraz "III Biegu Niepodległości".
GMINNE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Wójt Gminy Frysztak, Proboszcz parafii w Stępinie, Dyrektor Zespołu Szkół w Stępinie, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku, zapraszają na gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się 11 listopada 2014 r. w Kościele Parafialnym w Stępinie.
Program uroczystości:
godz. 10:00
Zbiórka pocztów sztandarowych ze szkół oraz organizacji gminy Frysztak przed ZS w Stępinie, przejście do Kościoła Parafialnego w Stępinie.
godz. 11:00
Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p/w św. Maksymiliana Marii Kolbego w Stępinie.
godz. 12:00
Krótka lekcja historii, montaż słowno-muzyczny w wykonaniu młodzieży z ZS w Stępinie w Kościele Parafialnym w Stępinie.
KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH I ŻOŁNIERSKICH
Gminny Ośrodek Kultury oraz parafia rzymskokatolicka we Frysztaku zapraszają na "KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH I ŻOŁNIERSKICH" w wykonaniu Chóru Mieszanego "Sokół" pod dyrekcją Magdaleny Wiśniowskiej. Koncert odbędzie się w kościele pw. Narodzenia NMP we Frysztaku po mszy św. (ok. 17:45).
 III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza do udziału w „III Biegu Niepodległości”. Zawody z historią  w tle adresowane są do wszystkich, którzy chcą na sportowo upamiętnić 96 Rocznicę Odzyskania Niepodległości.  Impreza ma  służyć także propagowaniu biegania  i  aktywnego wypoczynku oraz będzie okazją do integracji mieszkańców Gminy Frysztak. Zapraszamy tych, którzy chcą powalczyć o miejsca na podium oraz osoby, które happeningowo chcą spędzić z nami niedzielne popołudnie.     
BIEG ODBĘDZIE SIĘ 9 LISTOPADA 2014 r. O GODZ. 14:00
WSPÓLNA ROZGRZEWKA GODZ. 13:45

Więcej informacji na temat biegu na stronie GOSiR:
www.gosir.frysztak.pl
Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz