Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Odpowiedź na zaproszenie Pana Wójta Jana Ziarnika do otwartej debaty wyborczej.

Szanowni mieszkańcy Gminy Frysztak.
Jestem zaskoczony propozycją Pana Wójta, ale jednocześnie zdziwiony,że przedstawiona została dopiero teraz, gdy w wyborach 16 listopada zdobyłem wraz z moimi Radnymi PiS, przewagę wyborczą. Radni mojego komitetu wyborczego uzyskali większość mandatów w Radzie Gminy, zatem w porozumieniu z pozostałymi członkami Rady będą decydować  o ważnych sprawach.

Uważam, że proponowana debata powinna była się odbyć 2-3 tygodnie wcześniej. Wówczas wszyscy ubiegający się o stanowisko wójta - także pani Agata Skiba - mogliby wymienić poglądy, a mieszkańcy poznać kandydatów.

Szczegóły debaty, miejsca i czas nie był konsultowany ze mną, ani moim komitetem wyborczym. Przykro mi, ale obowiązki i napięty kalendarz spotkań nie pozwalają na sześciokrotne debatowanie z Panem Ziarnikiem. Nie chcę, aby sądzono, że lekceważę kogokolwiek. Tak nie jest. Wymagam jednak szacunku i  uważam, że tak poważna sprawa jak debata publiczna, którą organizuje Pan Wójt powinna być przynajmniej telefonicznie ze mną uzgodniona na kilka dni wcześniej. (Dowiedziałem się o niej ze strony internetowej).

Przypomnę, że zorganizowałem otwarte spotkania przedwyborcze. Było na nich wiele osób, rozmawialiśmy, przedstawiałem program. Każdy mógł w nich uczestniczyć. Efektem tego było duże poparcie dla mojego komitetu za co serdecznie dziękuję!

Druga tura wyborów ma rozstrzygnąć kto zostanie wójtem gminy. Dla mnie byłoby to zaszczytem, dowodem zaufania społecznego i wyzwaniem, aby dokonać zmian na lepsze. Wiele osób mnie nie zna, lecz nie do końca zadowoleni są z polityki w naszej gminie. Może warto mi zaufać?

Niech nikt nie pozostanie obojętny. Zwracam się do młodych - bo oni są przyszłością, do seniorów - bo oni posiedli mądrość życiową i doświadczenie. To Wy zdecydujecie który  z nas będzie Wam służył przez następne cztery lata. Zapraszam do ponownego głosowania.
A Panu Wójtowi Ziarnikowi, życzę owocnych spotkań. Z ludźmi warto rozmawiać i warto ich słuchać nie tylko przed wyborami.

Z wyrazami szacunku kandydat na Wójta Gminy Frysztak
Zdzisław Sarna

Materiał przysłany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

Below Post Ad