Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Twoja codzienność – Nasze Sprawy

Przed nami najważniejsze dla naszej społeczności wybory – samorządowe. Nadszedł również czas na podsumowania dla obecnie pracującej ekipy i sformułowanie nowych oczekiwań wyborców. Przed nami ostatnie tygodnie kampanii wyborczej. Warto zastanowić się nad kondycją naszej samorządności i 16 listopada zdecydować, komu powierzymy reprezentowanie naszych spraw. Są to tym bardziej wyjątkowe wybory, że wybieramy radnych gminnych w okręgach jednomandatowych.

Komitet Wyborczy Wyborców „Nasze Sprawy” to niezależna i niepolityczna grupa osób, które uważają, że potrzebne są zmiany. Dlatego też kandydaci proponowani na radnych to osoby nowe, ale zaangażowane i zainteresowane życiem naszej gminy. Mają świeże spojrzenie, są otwarte na dialog i chętne do pracy na rzecz naszej społeczności.

KWW Nasze Sprawy w  tegorocznych wyborach zgłosił kandydatów na radnych w  9 okręgach:
  • Tomasz Stadnicki – okręg nr 1 (Frysztak),
  • Krystyna Strzępek – okręg nr 2 (Frysztak),
  • Włodzimierz Głód – okręg nr 3 (Glinik Dolny),
  • Andrzej Machowski – okręg nr 6 (Gogołów),
  • Mariusz Marczak – okręg nr 9 (Cieszyna),
  • Krystyna Godek – okręg nr 10 (Cieszyna),
  • Bartłomiej Jurasz – okręg nr 11 (Pułanki),
  • Katarzyna Wojciechowska – okręg nr 13 (Widacz i Twierdza),
  • Maria Leszczyńska – okręg nr 15 (Lubla).
Udało się również zgłosić listę kandydatów do Rady Powiatu Strzyżowskiego. Tworzą ją Agata Braczyk, Krzysztof  Niemiec, Tomasz Leśniak, Jacek Teper oraz Agata Skiba – równocześnie kandydatka na Wójta Gminy Frysztak.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się proponowanymi kierunkami zmian i sylwetkami naszych kandydatów na stronie: www.naszesprawy.gmina.pl oraz stronie głównej komitetu: www.kwwnaszesprawy.pl.  Informacje dostępne są również na facebook’owym - link kliknij tu - profilu komitetu i tam też można z nami się kontaktować i komentować.

Namawiamy wszystkich – niezależnie od sympatii i poglądów politycznych – do udziału w głosowaniu 16 listopada. Każdy głos ma znaczenie – to nie frazes – to prawda! Drodzy Wyborcy! Wasze sprawy są w Waszych rękach. Do zobaczenia przy urnach!

KWW Nasze Sprawy

KWW Nasze Sprawy ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść artykułu.
Artykuł finansowany przez KWW Nasze Sprawy

Below Post Ad