WSPÓLNA TURYSTYKA I UROK MAŁYCH MIEJSCOWOŚCI

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji od nowego roku rozpocznie działania w zakresie promocji turystyki i współpracy z gospodarstwami agroturystycznymi, rękodzielnikami, producentami zdrowej żywności oraz osobami, które prowadzą działalność wzbogacającą lokalny potencjał . Do współpracy zaprosimy także stowarzyszenia, które już prężnie działają w tym zakresie. 
Uważamy, że małe miejscowości takie jak gmina Frysztak mają ogromny potencjał. Chcemy zrzeszyć wszystkie osoby, którym na sercu leży rozwój  turystyczny i około turystyczny naszej gminy. 
Chcemy aby poprzez dobre ciekawe pomysły systematycznie rozwijać współpracę 
z branżą turystyczną i sportową na różnych płaszczyznach jej rozwoju. Naszą działalności rozpoczniemy od wyjścia z zaproszeniami do wszystkich osób , które pierwsze kroki mają już za sobą i świadome swoich zasobów oraz do tych, które nie wierzą, że turystyka jest grą zespołową i tylko taka forma może przynieść obopólne korzyści. 

Chcemy stworzyć wspólne reguły, normy i struktury, by działać i decydować w sprawach związanych z rozwojem turystyki w naszej gminie. 
Będziemy  szukać metod  i form skutecznie wykorzystujących tworzoną mapę zasobów, budując ofertę turystyczną oraz rozwijając ekonomiczne możliwości naszej gminy. 
Zaprosimy na konferencje właścicieli gospodarstw agroturystycznych,  gminnych działaczy i pracowników organizacji pozarządowych działających na rzecz rozwoju wsi i małych miejscowości, liderów lokalnych społeczności oraz osoby zainteresowane rozwojem naszej miejscowości.

  zdjęcia pobrano http://www.gorywolnosci.frysztak.pl Uruchomienie hotelu GOSiR Frysztak jest jedną z gałęzi gospodarki gminy Frysztak, która  może przynosić korzyści finansowe już od najbliższych miesięcy jako baza samorządowa.
Ponadto baza Ośrodka przy współpracy z osobami prowadzącymi podobną działalność z pewnością przyniesie obopólne profity i stanowić będzie obustronne uzupełnienie proponowanych ofert.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Więcej informacji wkrótce.
kontakt: marek.armata@gosir.frysztak.pl

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz