11 osób poszkodowanych. Wypadek TIRa z Busem w Lubli. Aktualizacja 19.30 - FILM

Dziś po południu w Lubli doszło do wypadku. W wypadku uczestniczyli TIR z Autobusem. W wypadku poszkodowanych zostało 11 osób, które zostały przetransportowane do pobliskich szpitali. Na miejsce wypadku został również wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował najciężej poszkodowana osobę do szpitala.

Jeśli tylko będziemy posiadać więcej informacji opublikujemy je na naszej stronie.

Foto: Marek x

Aktualizacja 19.30
>
Aktualizacja 17.00
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, około godz. 13.30 w miejscowości Lubla. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego tira wyjeżdżając z łuku drogi najprawdopodobniej nie zdążył zareagować na stojące na czerwonym świetle pojazdy. Podczas hamowania zjechał na przeciwległy pas zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu w kierunku Rzeszowa busowi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu ucierpiało 10 osób. Pasażerka busa z obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Poszkodowanych pasażerów busa przewieziono karetkami do Szpitala Powiatowego w Jaśle i w Krośnie. Do szpitala przewieziono również kierowcę busa.

Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą nie odniósł poważniejszych obrażeń. W zdarzeniu uszkodzeniu uległy również dwa pojazdy stojące jako ostatnie przed sygnalizatorami świetlnymi.