23 Finał WOŚP we Frysztaku - 8040,18 zł!


23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Tego dnia mieszkańcy gminy Frysztak wrzucili do puszek Wolontariuszy łączną kwotę 8040,18 zł!
Przypominamy, że zebrane pieniądze zostaną wykorzystane do podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.
W niedzielę Sztab Frysztak pracował już od 7 rano. Na ulicach gminy kwestowało 33 Wolontariuszy, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy za ich ciężką pracę – bez nich nie byłoby Finału.

Po południu w sali Szkoły Podstawowej we Frysztaku odbył się bardzo emocjonujący Samorządowy Dobroczynny Turniej Futsalu – wielkie podziękowania dla zawodników oraz dla współorganizatorów spotkania, którymi byli GOSiR i Szkoła Podstawowa za wspaniałą atmosferę i sportową zabawę - wszelkie szczegóły dotyczące turnieju znajdą Państwo na stronie http://www.gosir.frysztak.pl/Po turnieju przenieśliśmy się do Restauracji Floriańska, by resztę wieczoru spędzić przy akustycznych dźwiękach dwóch zaprzyjaźnionych zespołów – Acoustic Space ze Strzyżowa goszczącego na występie saksofonistę Zbyszka Mikuszewskiego i Pyroskopu, który przyjechał do nas z Tarnowa.
Naszym WOŚPowym muzykom należą się szczególne podziękowania – sprawili, że było pięknie, a kto z Państwa był na „światełku do nieba” ten wie, jaką moc ma hymn WOŚP zagrany i usłyszany na żywo:)
Dziękujemy: Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku, Gminnemu Ośrodkowi Kultury we Frysztaku, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji we Frysztaku, Stowarzyszeniu Lazarus i Danielowi Wanatowi za opiekę medyczną, Strażakom OSP Cieszyna oraz właścicielom Restauracji Floriańska za wielką gościnność.
Ukłony ślemy w stronę naszego sponsora firmy Ekoplast za uświetnienie „światełka do nieba”, oraz w stronę Gminy Frysztak za wsparcie finansowe.
Organizatorem 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku była Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju, natomiast patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Frysztak pan Jan Ziarnik.
Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wsparli Fundację finansowo, a nas swoją obecnością i pogodą ducha:)

Szef Sztabu Frysztak
Agnieszka BubaKomentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

4 - ilość komentarzy :

  1. oj tak, było wybornie ;-)
    Nie można zapomnieć o podziękowaniu dla Agnieszki Buby, która po raz trzeci podjęła wyzwanie kierowania frysztackim Sztabem WOŚP. Na Szefowej Sztabu spoczywa ogrom pracy i wielka odpowiedzialność. Dobrze, że mamy Cię Aga we Frysztaku!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za ciepłe słowa w imieniu całego Sztabu Frysztak:)

    OdpowiedzUsuń