23 Finał WOŚP we Frysztaku już w niedzielę 11 stycznia!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Frysztaku. W niedzielę 11 stycznia od rana 33 naszych Wolontariuszy będzie kwestowało we wszystkich miejscowościach naszej gminy.

Obchody Finału rozpoczniemy Dobroczynnym Samorządowym Turniejem Futsalu - i tu zachęcany gorąco do kibicowania wspaniałym drużynom, a wystąpią reprezentacje: nauczycieli, policjantów, strażaków, pracowników urzędu gminy i radnych rady gminy - oj, będzie się działo!:) Startujemy o 14:30 w sali sportowej Szkoły Podstawowej we Frysztaku.

Na WOŚPowy wieczór zapraszamy do Restauracji Floriańska na klimatyczny, akustyczny koncert. Wystąpią dla Państwa: strzyżowski zespół Acoustic Space oraz tarnowska formacja Pyroskop, a więc muzycznie będzie lepiej niż dobrze! Początek akustycznego grania - 18:00.


Frysztacką kwestę ukoronujemy tradycyjnie o 20:00 "światełkiem do nieba", tym razem bez fajerwerków, ale na pewno klimatycznie i z całego serca.

Po "światełku" natomiast zaprosimy muzyków znowu na scenę i zagramy do końca (... świata i o jeden dzień dłużej:)

Przypominamy, że w tym roku kwestujemy dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów - do dzieła!

11 STYCZNIA 2015 NIEDZIELA:

14:30  Dobroczynnym Samorządowym Turniejem Futsalu
           - sala sportowa Szkoły Podstawowej we Frysztaku
18:00 Koncert akustyczny: Acoustic Space, Pyroskop
20:00 Swiatełko do nieba
20:15 Ciąg dalszy akustycznego koncertu

Organizator: Ziemia Frysztacka Stowarzyzenie Promocji i Rozwoju
Współorganizatorzy wydarzenia: Gmina Frysztak, GOSiR Frysztak, Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku, GOK Frysztak,  Stowarzyszenie Lazarus, Restauracja Floriańska.

Do zobaczenia!

Szef Sztabu Frysztak
Agnieszka Buba

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz