Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ELEMENTEM WYCHOWANIA POPRZEZ SPORT


W dniu 19.03.2015 r. odbył się coroczny "Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Frysztak". Idea turnieju to tradycyjnie zbiór zasad uczciwej rywalizacji, sportowej zabawy, pozytywnych emocji oraz promocja zdrowego stylu życia i integracja uczniów szkół podstawowych.  
Młodzi piłkarze rozegrali doskonałe mecze prezentując wysokie umiejętności techniczne i taktyczne, a poprzez grę Fair Play dali dorosłym lekcję aktywnego zaangażowania w wychowanie przez sport pokazując  jednocześnie chęć rywalizacji i udziału w tego typu zawodach. 


W rozgrywkach udział wzięli uczniowie sześciu szkół z terenu gminy Frysztak.  Drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach systemem" każdy z każdym”.
W tym roku najlepsi okazali się zawodnicy Szkoły Podstawowej Nr 1 we  Frysztaku ale słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom za podjęcie rywalizacji, doskonałe widowisko, mnóstwo akcji i efektowne bramki.

Oficjalne wyniki:
miejsce I: Szkoła Podstawowa Nr 1 we Frysztaku
 - trener Lesław Jędrysik
miejsce II: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Lubi 
- trener Piotr Cymerman
miejsce III: Szkoła Podstawowa z Glinika Górnego 
- trener Mateusz Dyka
miejsce IV: Szkoła Podstawowa przy SOSW we Frysztaku 
- trener Grzegorz Furtek 
miejsce V: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Gogołowie 
- trener Mateusz Dyka
miejsce VI: Szkła Podstawowa z Cieszyny 
- trener Renata Mosety- Byś

Gratulacje dla wszystkich uczniów i trenerów !!!Wszystkie drużyny otrzymały piłki i zostały nagrodzone dyplomami, a najlepsza drużyna turnieju zdobyła Puchar Wójta Gminy Frysztak.

Serdecznie dziękujemy uczniom za sportową postawę i dostarczone emocje. Gratulujemy także umiejętności i woli walki. Podziękowania kierujemy do dyrektorów i nauczycieli za współpracę w zakresie wychowania poprzez sport.  Dodatkowe podziękowania kierujemy do dyrektora SP Nr 1 we Frysztaku Pana Marka Jedziniaka za udostępnienie sali gimnastycznej.

We wtorek  24.03.2015 r. o Puchar Wójta walczyć będą gimnazjaliści. 

Opracowanie:
Marek Armata


 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad