Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

WIOSNA PRZYSZŁA!

W piątkowe popołudnie w GOKu zrobiło się baaardzo wiosennie. Po pierwsze za sprawą pięknej Marzanny, która rozpoczęła spotkanie miłośników folkloru. A po drugie za sprawą uczestników spotkania „Folklorem w zimę czyli WITAJ WIOSNO!”.
Na frysztackiej scenie gościliśmy słuchaczy Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury z Krosna w spektaklu pt. „Tańcem malowane” – piękną opowieść o miłości ilustrowaną muzyką ludową i wspaniałym tańcem. Zaproszenie przyjął również Zespół Pieśni i Tańca „Wisznia” z Wiśniowej, którego godna reprezentacja dała pokaz swoich umiejętności i świetnie bawiła się z frysztackimi tancerzami.
Było przede wszystkim bardzo tanecznie: ludowe tańce, zabawy i muzyka, wspólne wirowanie i śpiewanie. Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Najpiękniejsze zaś było to, że folklor jednoczył pokolenia: najmłodsza uczestniczka miała zaledwie dwa latka, a najstarszy uczestnik już dawno skończył 18 lat ;)
Namiastkę atmosfery panującej na imprezie można odnaleźć na zdjęciach poniżej i w galerii: http://gokfrysztak.pl/index.php/wydarzenia-galeria oraz na krótkim filmie, do obejrzenia których zapraszamy  

 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad