Wspólny wyjazd do kina - GOK i Grupa Bez Barier zapraszają

GOK Frysztak oraz Grupa Bez Barier zaprasza wszystkich niepełnosprawnych oraz pełnosprawnych mieszkańców naszej gminy na wspólny wyjazd do kina. Tym razem wybierzemy się do ArtKina w Krośnie na francuski komediodramat "Samba". Film będzie pokazywany w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego.
26 marca 2015 (czwartek), zbiórka przy GOK godz. 18:00
Francja, komediodramat, 2014, 120 min
Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano
Obsada: Omar Sy, Charlotte Gainsbourg
Koszt: 15 zł

Samba i Alice pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest wolontariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji.
Alice postanawia mu za wszelką cenę pomóc. Będzie to od niej wymagało narażenia się na niebezpieczeństwo, bo akcja ratunkowa Samby nie obędzie się bez złamania prawa. Ale naruszenie to odbędzie się w dobrej wierze i w szczytnym celu, więc warto! W pewnym momencie Alice zada sobie pytanie, czy to jeszcze zaangażowanie i poczucie misji, czy stan głębokiego zakochania.

źródło: http://www.krosno24.pl/kultura.php3?id=8248#samba 

www.gokfrysztak.pl Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz