WP.pl, Newsweek, Polskie Radio - media o Natalii - już jutro rusza Maraton Piasków!

Wielkanocny weekend większość Polaków spędzi z rodziną, przyjaciółmi, na urlopie. Tymczasem Natalia Salamon rozpocznie najtrudniejsze sportowe wyzwanie swojego życia: bieg przez pustynny krajobraz Sahary z 10-kilogramowym plecakiem.  - Tak rozpoczyna się artykuł na największym polskim portalu informacyjnym – WIRTUALNA POLSKA.

Tak drodzy mieszkańcy nasza rodaczka, która już jutro wyruszy do ultra maratonu – Maratonu Piasków udzieliła wywiadu dla WP.pl – jeśli chcą Państwo przeczytać cały artykuł oraz zobaczyć wywiad z Natalią zapraszamy pod ten link – kliknij tu! 

Również Newsweek napisał, przeprowadził wywiad z Natalią. Cały wywiad do przeczytania pod tym linkiem – kliknij tu!

Tutaj - link, kliknij - możemy odsłuchać wywiad, jaki Natalia udzieliła Polskiemu Radiu, wspierającemu ją w realizacji projektu PrzezPiachDlaPAH.

Pamiętajcie o wsparciu Natalii – możecie wysyłać do niej wiadomości, które po każdym etapie organizator przekaże uczestnikom maratonu piasków. Aby wysłać wiadomość do Natalii wejdź na stronę http://www.marathondessables.com kliknij w link „WRITE TO A COMPETITOR” wpisując numer 0936 – to numer Natalii

DLACZEGO CHCĘ POMÓC PAH?
Biegnąc poprzez pustynię boleśnie przekonam się, czym jest dla człowieka brak wody. Będę ostrożnie dzielić dzienne racje wody: do picia, do mycia, do życia... Będę w tych trudnych warunkach walczyć zaledwie siedem dni, a już ciężko jest mi to sobie wyobrazić. - Jeśli chcą Państwo wpłacić pieniądze na akcje Natalii - link do skarbonki - kliknij tu!

Jeśli znaleźli Państwo jakieś inne publikacje o Natalii, Maratonu Piasków i pomocy dla PAH prosimy o kontakt mailowy - redakcja[at]frysztak24.pl