Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA - BLISKO 80-CIU DZIECIAKÓW BAWIŁO SIĘ W GOSIRZE


W dniu 30 maja 2015 r. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji i  klub GMKS „Strzelec” Frysztak wraz 
z najmłodszymi mieszkańcami gminy uhonorowali aktywnie zdrowo i bezpiecznie Dzień Dziecka 2015. Uśmiech, radość i dobra zabawa były głównym punktem programu, a aktywność fizyczna górowała na pierwszym planie.


W ramach imprezy organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Dzieciaki brały udział w turnieju piłki nożnej na trawie, imprezie biegowej oraz zajęciach na rolkach. Przeprowadzone zostało również szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zakończenie sportowego dnia odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz losowaniem upominków. Ze względu na chwilowe załamanie pogody część przygotowanego programu przeprowadzona zastała na sali gimnastycznej.
Sportowy dzień dziecka był doskonałą okazją do zabawy oraz sposobem na wychowanie poprzez sport. 


Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz GMKS "Strzelec" Frysztak"
Zajęcia prowadzili:
Mateusz Dyka - zawody piłkarskie,
Ewa Armata - "bieg po zdrowie",
Uczniowie ZS z Gogołowa (Paulina i Dominik)- pierwsza pomoc przedmedyczna,
Marek Armata - zajęcia na rolkach,
Wojciech Arciszewski - obsługa techniczna


Wszystkie formy ruchu przeprowadzone były nieodpłatnie w ramach wolontariatu. Poczęstunek i nagrody ufundowane zostały przez sponsorów, którzy  prosili o anonimowość. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i spędzili z nami sobotni dzień. Dziękujemy Paulinie i Dominikowi za przeprowadzenie instruktarzu z pierwszej pomocy. Podziękowania kierujemy także do sponsorów i wolontariuszy.
Dzieciakom składamy najserdeczniejsze, życzenia aby uśmiech na twarzy gościł jak najczęściej, a radość i beztroskie dni trwały jak najdłużej. 
W sportowych obchodach dnia dziecka udział wzięło blisko 80-ciu dzieciaków. Wszystkich mieszkańców gminy Frysztak zapraszamy do korzystania z obiektów i oferty GOSiR Frysztak.


Opracowanie
Marek Armata


Frysztak24 patronował medialnie imprezie. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad