Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Gałęzie zagrażały bezpieczeństwu.

Dziś (15.05.) po ulewnych deszczach strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubli oraz Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie za pomocą podnośnika koszowego usuwali gałęzie na drzewach stojących przy drodze obok Zespołu Szkół w Lubli. Strażacy byli wezwani do obcinania gałęzi, które zagrażały bezpieczeństwu przejeźdzających samochodów.

INFO: Gorąca linia Frysztak24.pl
FOTO: Marek xxx

Prześlij komentarz

2 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Czy ktoś już słyszał o tym że nowa rada chce zadłużać gminę i chce wziąć kredyt ? Czekam kiedy na stronie gminy pojawi się zaproszeni na sesję tam na pewno będzie pisać. Znajomy mi mówił że ponoć chcą wziąć kredyt aby spełnić chociaż małą część obietnic.

  Tylko zastanawiam się co powiedzą za 4 lata, że to wójt zadłużył, tak jak mówili przed wyporami. Nie ładnie. Ponadto zadłużanie gminy było głównym argumentem przeciwko wójtowi ci dwóch co chodzili po wszystkich domach podobno wszędzie mówili że wójt zadłuża gminę, a teraz obaj zadłużają ?.

  Rada chce dalszego zadłużania gminy ?

  Dziwi mnie też moim zdaniem brak odpowiedzialności bo jeśli pojawią się środki unijne to gmina Frysztak nie będzie mogła po nie sięgnąć. Bo fakt jest taki że gmina jest zadłużona ale całe zadłużenie poszło na pozyskanie środków unijnych a teraz to wygląda na to że na zachcianki cacanki i obietnice i duże odsetki ?

  OdpowiedzUsuń
 2. I na koniec i co do obietnic. Przed wyborami mówiono że po objęciu władzy przez rządzącą część rady pieniądze będą same spływać. Więc pytam po co kolejny kredyt ? i gdzie te pieniądze,środki itp ?

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad