Jubiler Jaracz pomożemy Wam dokonać wyboru pierścionka

Zbliża się czas wakacji, a to idealna pora na zaręczyny, to też najczęściej wybierany okres na uroczystość ślubu. W salonach firmy Jubiler Jaracz pomożemy Wam  dokonać wyboru pierścionka tak, by zachwycił wybrankę serca. Może to być pierścionek z delikatnym, urokliwym diamentem, po diamenty bardziej okazałe. Kolekcję naszych pierścionków stanowią modele  klasyczne  chętnie wybierane na zaręczyny, po modele wielokamieniowe, bardziej fantazyjne.

Z ofertą pierścionków możecie wstępnie zapoznać się na naszej stronie internetowej, aby mieć rozeznanie odnośnie wzoru, koloru złota czy cen. Wymarzony pierścionek może być także zdobiony innymi szlachetnym kamieniem jak szafir, topaz czy szmaragd. Tutaj najlepiej sugerować się upodobaniem naszej ukochanej.

Oczywiście nic nie zastąpi wrażeń wizualnych jakie dostarcza widok wybranego pierścionka na żywo w sklepie jubilerskim.

Kolejnym etapem Waszego związku będzie zakup obrączek ślubnych. Nasze obrączki z pewnością są różnorodne, spory wybór często pozytywnie zaskakuje narzeczonych. U nas zakupicie obrączki renomowanych producentów jak Selmach, Swepol, Złoty Skorpion, Altra Vision oraz Breuning. Zapewniamy Wam więc komfortowe warunki zapoznania się z przepięknym wzornictwem.  Oczywiście klasyka w przypadku obrączek również doskonale się sprawdza. Natomiast pary, które szukają  czegoś odmiennego z pewnością wybiorą takie obrączki, które będą odzwierciedlać ich własny, niepowtarzalny styl.  W tym sezonie prezentujemy oczywiście kilka  wzorów, które są uzupełnieniem naszej najnowszej diamentowej kolekcji Ty i Ja.

Oczywiście dzięki zapleczu w postaci pracowni złotniczej nasi klienci mają zapewniony serwis posprzedażowy. Oferujemy również upominki rabatowe, zatem po zakupie pierścionka możecie liczyć na atrakcyjne ceny obrączek a także innych usług firm z branży ślubnych, z którymi współpracujemy.

Życzymy  trafnego wyboru, aby pierścionek zaręczynowy okazał się być tym idealnym, a obrączki ślubne przez Was wybrane przyniosły zadowolenie i przypominały o łączącym Was uczuciu.
Jeżeli mieszkasz na terenie woj. podkarpackiego i nie jesteś w stanie do nas dojechać  zadzwoń, a my przyjedziemy do Ciebie z wzornikami obrączek. Szczegółowe informacje tel. 666 116 888
Polub naszą stronę na facebooku i odbierz kartę rabatową -10% na pierścionek zaręczynowy https://www.facebook.com/JubilerJaracz


ARTYKUŁ SPONSOROWANY