Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

PIŁKARSKA PRZYSZŁOŚĆ CZYLI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK


Dzieci to nasza przyszłość, a w przyszłość zawsze warto inwestować!!! Dlatego każdego roku Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Koordynatorem gminnego sportu szkolnego i placówkami oświatowymi  organizują turniej piłki nożnej dla najmłodszych uczniów naszej gminy.


W dniu 09.06.2015 r. dzięki współpracy GOSiRu ze szkołami w szranki stanęli uczniowie frysztackich podstawówek (klasy III – V).  Celem rozgrywek był rozwój piłki nożnej, propagowanie aktywnego wypoczynku oraz wspieranie młodych talentów i rozwijanie sportowych  pasji wśród dzieci.

"Turniej Piłki Nożnej na Trawie o Puchar Wójta Gminy Frysztak" , to nie tylko ważny element rozwoju frysztackiej piłki ale także rozgrywki, które sprawiają najwięcej satysfakcji organizatorom !!! -  cóż może być piękniejszego niż spontaniczna radość, wzajemne gratulacje i małe ręce podniesione do góry w imię triumfu.

Tegoroczne rozgrywki to także akcent z okazji Dnia Dziecka, dlatego oprócz drużynowych dyplomów, piłek i Pucharu Wójta Gminy Frysztak dzieciaki otrzymały lody ;-)

O f i c j a l n e   w y n i k i:

miejsce I: Szkoła Podstawowa Nr 1 we Frysztaku (I)
trener: Pan Leszek Jędrysik

miejsce II: Szkoła Podstawowa z Cieszyny 
trener: Pani Mariola Kruczek


miejsce III: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Gogołowie 
trener: Pan Mateusz Dyka 


miejsce IV: Szkoła Podstawowa Nr 1 we Frysztaku (II)
trener Pan Leszek Jędrysik

miejsce V: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Lubli
trener: Pan Piotr Cymerman

miejsce VI: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Stępinie
trener: Pan Janusz Strzępek 


Turniej poparty był piłkarską walką, doskonałymi akcjami i atrakcyjnymi bramkami. Mimo, że wszyscy nie mogli zająć pierwszego miejsca, to z pewnością każdemu zawodnikowi należą się gratulacje i słowa uznania. 
Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół, nauczycielom i dzieciakom za przyjęcie zaproszenia, udział w turnieju i współpracę w zakresie wychowania poprzez sport.

Opracowanie 
Marek Armata 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad