Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wypadek, 8 kolizji, 3 kierowców pod wpływem, włamanie - majowy raport policyjny

W maju policjanci z frysztackiego posterunku pracowali przy wypadku drogowym, 8 kolizjach drogowych, złapano 3 nietrzeźwych kierowców. W naszej gminie doszło również do kradzieży.

Do najgroźniejszej sytuacji drogowej doszło we Frysztaku, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe, pisaliśmy o tym na naszym portalu "Wypadek we Frysztaku!" - link, kliknij tu!

Nietrzeźwi: 11.05. – we Frysztaku, zatrzymano nietrzeźwego kierującego Hondą Civic (ok. 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu).
15.05. – w Cieszynie nietrzeźwy kierujący wjechał do przydrożnego rowu i zbiegł z miejsca zdarzenia, mężczyznę zatrzymano, pisaliśmy o tym na naszym portalu "Samochód w rowie, właściciel w domu" - link, kliknij tu!
20.05. – we Frysztaku, zatrzymano nietrzeźwego kierującego Oplem Corsa (ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu).

Kolizje drogowe:  01.05. - w Cieszynie, kierujący fiatem nie dostosował prędkości do warunków drogowo - atmosferycznych,  w wyniku czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wjechał do przyrożnego rowu, kierujący i pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.
04.05. – w Lubli, kierujący samochodem dostawczym ze skrzynią ładunkową z drewnem oprowadził do kolizji z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym VW LT (niewłaściwie zabezpieczony ładunek drewna spowodował, że na zakręcie jeden z klocków drewna wypada i uderza w jadący prawidłowo z naprzeciwka VW LT.
14.05. – we Frysztaku, kierująca osobowym VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia dwóch innych pojazdów: Hiundai i Nissan.
17.05.- Cieszynie, kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i dachował do przydrożnego rowu.
18.05.- w Twierdzy kierujący osobowym seatem chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem, gwałtownie zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym VW Touranem.
20.05. – w Cieszynie nietrzeźwy kierujący wjechał do przydrożnego rowu i zbiegł z miejsca zdarzenia, mężczyznę zatrzymano.
26.05. – w Frysztaku, kierujący osobowym Mercedesem nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na tył poprzedzającego pojazdu marki Citroen.
30.05. -  w Pułankach miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem osobowego Citroena oraz zwierzyny leśnej (sarna).

Kradzież z włamaniem: 27.05. – policjanci z posterunku we Frysztaku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do niezamieszkanego budynku. Łupem złodzieja padły urządzenia chłodnicze, prądotwórcze i różne inne przedmioty; część rzeczy pochodzących z przestępstwa odzyskano.

Funkcjonariusze z frysztackiego posterunku pracowali również przy 21 innych interwencjach, jedna osoba została zatrzymana w izbie wytrzeźwień.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad