WAKACYJNE UPAŁY I BŁĘKITNE NIEBO – BEZPIECZNY WYPOCZYNEK NA FRYSZTACKICH BASENACH


Wakacyjne upały, lazurowe niebo i słoneczna atmosfera zawitały na Podkarpacie. W wielu regionach naszego województwa temperatura znacznie przekroczy 30 stopni Celsiusza.  Najlepszym miejscem na wypoczynek w upalny dzień jest spotkanie nad wodą. Warto wybrać miejsca czyste i sprawdzone gdzie nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają przeszkoleni ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Basen kąpielowy GOSiR Frysztak to teren o powierzchni ponad 6500 m 2. Ogrodzona strefa kryje w sobie koronę basenów z trzema nieckami basenowymi i atrakcjami wodnymi, tereny zielone do plażowania, obiekty sportowe, plac zabaw oraz bar wraz z ogródkiem piwno-grillowym. Kąpielisko dzięki 16-sto letniemu doświadczeniu gwarantuje komfort i najwyższej jakości usługi. Obiekt jest  przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie basenu można znaleźć miejsce do opalania, aktywnego wypoczynku lub leniuchowania  w kojącym cieniu drzew. Na całym terenie kąpieliska można skorzystać z bezprzewodowej sieci internetowej - Wi-Fi. Klienci basenów mają do dyspozycji jedną z dłuższych zjeżdżalni w woj. podkarpackim.


Otwarte Baseny Kąpielowe Frysztak są wymarzonym miejscem dla tych co kochają słońce i błękitne niebo.  Obiekt czynny jest codziennie od 9:00 do 19:00 
Więcej informacji - kliknij tu – kliknij tu 

LATO WE FRYSZTAKU - ZAPRASZAMY
KAMERA ON-LINE -KLIKNIJ W OBRAZEK


PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTĄ NOCLEGOWĄ

BAZA SZKOLENIOWO – WYPOCZYNKOWA –kliknij tu
BAZA WŚRÓD GÓR WOLNOŚCI – kliknij tu



Kontakt/rezerwacje:
Otwarte Baseny tel: 17 2777 900
Baza noclegowa, obiekty sportowe  tel: 17 2777 111
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl
Adres:
GOSiR Frysztak
ul. Sportowa 30
38-130 Frysztak
Współrzędne GPS:
X: 222058,43 Y: 688083,31
N: 490 50’10.75’ E: 210 36’ 59.29’

DOJAZD - kliknij w mapę


Pracujemy aby Państwo mogli wypocząć
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

Artykuł sponsorowany