Uszkodzony wodociąg - wstrzymana dostawa wody!

Przed godziną 10.00 został uszkodzony wodociąg dostarczający wodę dla Gminnego Zakładu Komunalnego. Poniżej ogłoszenie Gminnego Zakładu Komunalnego.

Informujemy odbiorców wody z wodociągu komunalnego we Frysztaku że w czasie prac prowadzonych na moście w Pułankach zerwany został rurociąg dosyłowy z ujęć, z tego względu wstrzymana została dostawa wody do odbiorców. Obecnie trwają prace przy uszkodzonym odcinku rurociągu. Natychmiast po naprawie uszkodzonego odcinka wznowiona zostanie dostawa wody.

Za utrudnienia przepraszamy.
z poważanie
Robert Mikuszewski dyrektor GZK

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

 1. am pytanie czy radni mogą wykonywać usługi na mieniu komunalnym?.
  Mam podstawy przypuszczać, że ci co co są niby nieskazitelni i z tego co się w gminie ogólnie mówi "oskarżają" innych o oszustwa sami pobierali pieniądze wykorzystując mienie komunalne?. Jeśli tak jest to powinno się to ujawnić bo kto radnemu zabroni wykonywać usługi przecież będzie się bal że go zwolni z pomocą kolegów, a być może radni to wykorzystują i w ten sposób dorabiają sobie?
  Czytałem że są wyroki utraty mandatów. Czytałem o przeglądach instalacji i różnych naprawach, którzy radni robili.
  Może ktoś wie jak doprowadzić do sytuacji aby komisja rewizyjna skontrolowała gminne jednostki czy nie ma faktur wystawionych przez radnych ?
  Przyszedł chyba czas prawdziwego rozliczenia wyborów i uczciwości co niektórych. Chyba warto aby mieszkańcy o tym wiedzieli ?
  Resztę na forum. Jak ktoś o czym wie proszę o info na meila konieckadencji@gmail.com

  OdpowiedzUsuń