Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Jak korzystać z Frysztak24.pl?

Od kilku tygodni Frysztak24.pl posiada nowoczesny wygląd, co niektórym użytkownikom może sprawiać problemy w odnajdywaniu odpowiednich wiadomości. W tym artykule postaram się Państwu wyjaśnić jak korzystać z Frysztak24.pl.

Zaczniemy od nagłówka, który tak naprawdę przeszedł kosmetyczne zmiany, bardziej w wyglądzie niż w funkcjonalności. Jedyną zmianą jest dodanie na belce z linkami, linku WIADOMOŚCI, klikając na niego, wyświetli się Państwu automatycznie lista wszystkich wiadomości od najnowszej do najstarszej (bardzo podobnie jak w starym szablonie Frysztak24.pl)

Jak Państwo zauważyli Frysztak24 podzielony jest na 3 kolumny, i tak naprawdę to największą metamorfozę przeszła środkowa kolumna.  Pozostałe czyli lewa i prawa kolumna doznały kosmetycznych zmian.

Wszystkie nowe wiadomości ukazują się automatycznie w Sliderze, a dokładnie 10 najnowszych wiadomości – Jest to element strony internetowej, w obrębie którego następuje zmiana treści (np. obrazka). Slajdy zmieniają się po upływie określonego czasu (kilku sekund).

Poniżej SLIDERA jest dział WIADOMOŚCI w którym również ukazują się wszystkie najnowsze wiadomości. W tym dziale na stronie głównej ukazuje się 5 najnowszych wiadomości w formie statycznej. Jeśli klikną Państwo w nazwę działu w tym wypadku WIADOMOŚCI zostaną państwo przeniesieni do listy wszystkich artykułów dodanych w portalu Frysztak24.pl. Link do WIADOMOŚCI został również umieszczony zaraz pod logo FRYSZTAK24.PL – na ciemnej belce z linkami.

A teraz nowości, czyli to co tak naprawdę dzięki nowemu szablonowi zostało zmienione na stronie Frysztak24.pl. Od momentu wdrożenia nowego szablonu, na stronie mamy 5 głównych kategorii, gdzie najczęściej są przypisywane wiadomości z terenu gminy Frysztak. Taki sposób kategoryzowania został stworzony dla mieszkańców, których interesują tylko wybrane wiadomości. 5 głównych działów to: POLICJA i STRAŻ, SPORT i TURYSTYKA, FILM, KULTURA i SZTUKA oraz EDUKACJA. Wystarczy kliknąć w tytuł działu (białe drukowane literki na czerwonym tle), a portal wyświetli dla Państwa w formie listy newsów (podobnie jak w starym szablonie Frysztak24.pl), tylko wiadomości z tego działu.

Oczywiście zdarza się że wiadomości kategoryzowane są do kilku działów. To redaktorzy piszący wiadomości dobierają jak najbardziej odpowiednie działy dla swoich wiadomości.

Na koniec. Mam nadzieje że po przeczytaniu całego artykułu, korzystanie z Frysztak24.pl będzie dla  Państwa łatwiejsze. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, proszę pisać na adres redakcja[at]frysztak24.pl (w mailu [at] proszę zastąpić znakiem @)

Pozdrawiam i życzę aby korzystanie z Frysztak24.pl był dla państwa łatwe i przyjemne.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad