Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

24. finał WOŚP - rozpoczynamy przygotowania.

Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju poraz kolejny przygotowuje finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku to już 24 finał, w którym zagramy z całą Polską na rzecz pediatrii oraz godnej opieki osób starszych.

Podczas 24. finału frysztacki sztab wspólnie z GOSiRem zorganizuje dla Państwa wspaniały bal WOŚPowy. Na razie organizator dogrywa szczegóły, wiadomo że będzie to impreza zamknięta z muzyką na żywo, ciepłymi posiłkami i WOŚPowym wystrojem i nastrojem :). Impreza odbędzie się w sobotę 9 stycznia dzień przed ogólnopolskim finałem WOŚP. Wkrótce więcej informacji na stronie WOSP.Frysztak24.pl oraz na frysztak24.pl.

W niedzielę na terenie gminy Frysztak jak co roku będą kwestować WOŚPowi wolontariusze, z puszkami sercami i identyfikatorami będą zbierać pieniądze na rzecz fundacji. Już wkrótce na stronie wosp.frysztak24.pl rozpocznie się rejestracja wolontariuszy, wchodźcie często na stronę i oczekujcie na rozpoczęcie rejestracji - jak co roku, kto pierwszy ten lepszy :)

Do frysztackiego sztabu w tym roku przyłącza się ZS w Gogołowie, który zorganizuje w szkole zabawy, konkursy turniej w WOŚPowym klimacie - wkrótce więcej szczegółów na WOSP.Frysztak24.pl oraz na frysztak24.pl

Odwiedzajcie często stronę wosp.frysztak24.pl, gdzie będziemy Państwa informować o przygotowaniach, planach i wszystkim co związane jest i będzie z 24. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad