Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Mieszkaniec gminy Frysztak doprowadził do wypadku w Jaśle.

Wczoraj (18.10.) o 5:00 rano w Jaśle doszło do wypadku z udziałem forda mondeo i volkswagena transportera. Ze wstępnych ustaleń wynika że kierowca forda mondeo 19-letni mieszkaniec gminy Frysztak stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez pas zieleni, uszkodził sygnalizacje świetlną po czym zderzył się czołowo - bocznie z volkswagenem transporterem.

W zderzeniu ucierpiały trzy osoby: kierowca forda mondeo mieszkaniec naszej gminy trafił do szpitala. Do szpital zostali przewiezieni również pasażer i kierowca volkswagena

Atualizacja 19.10.2015 godzina 16:55 - Info KPP Jasło
Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godz. 5. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Frysztak, kierujący fordem modeno, jechał ul. Lwowską od centrum Jasła. Zbliżając się do skrzyżowania z ul. Bieszczadzką stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie uderzył w sygnalizator świetlny, po czym zderzył się z jadący ul. Bieszczadzką dostawczym volkswagenem. Wskutek zdarzenia kierujący pojazdami oraz pasażerka volkswagena trafili do szpitala. Od kierującego fordem pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Kierowca volkswagena był trzeźwy.


źródło: Jaslo4u.pl
FOTO: KPP Jasło

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad