Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kolizje, kradzieże, niewybuch – październik w raporcie policyjnym.

W październiku policjanci na terenie gminy Frysztak pracowali przy różnych zdarzeniach – zaczynając od kolizji drogowych a kończąc na zabezpieczeniu niewybuchu w Lubli. 

Policjanci w tym czasie pracowali przy 3 kolizjach drogowych. 20.10. w Cieszynie doszło do kolizji dwóch samochodów – Hondy i Fiata, 23.10. w Gliniku Dolnym kierowcy Daewoo miał kolizje drogową z sarną, 28.10. – kolizja dostawczego Mercedesa w Twierdzy.
Kradzież telefonu o wartości około 1300 złotych w Twierdzy.
Foto: metro.policja.waw.pl
W październiku doszło do kilku kradzieży przy których pracowali policjanci z Frysztaka. Złodziej w Kobylu ukradł 15 kg orzechów włoskich. W Twierdzy skradziono rower, który kilka dni temu został odzyskany przez policjantów. Pisaliśmy o tym w artykule „Policjanci odzyskali skradziony rower” - link do artykułu – kliknij tu! Do kolejnej kradzieży doszło również w Twierdzy, łupem złodzieja padł telefon komórkowy o wartości około 1300 złotych. We Frysztaku złodziej ukradł torebkę a w Stępinie doszło do kradzieży paliwa z pojazdu.

Złapano jednego kierowce, który usiadł za kierownicą po spożyciu alkoholu. Policjanci pracowali przy 40 innych interwencjach w tym 5 interwencjach domowych.

Więcej o pracy frysztackich policjantów znajdą Państwo na stronie KPP w Strzyżowie - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad