V Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej "Na ojczystym szlaku.... Rudnik 2015"

W dniu 5 listopada w Rudniku nad Sanem odbył się V Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej "Na ojczystym szlaku.... Rudnik 2015". Impreza zorganizowana została przez SOSW w Rudniku, Drużynę Harcerską "Nieprzetartego Szlaku" oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Poprowadź Mnie przez Świat".

W tegorocznej edycji wzięła udział rekordowa liczba, bo aż 25 placówek kształcenia specjalnego z województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Wspaniała atmosfera, jaka panowała podczas festiwalu, udzieliła się wszystkim jego uczestnikom. SOSW Frysztak reprezentowały dziewczynki: Natalia Zielińska która zaśpiewała piosenkę pt. „W listopadzie", Klaudia Nowak, Weronika Dębiec i Agata Kudrak, które zaśpiewały piosenkę „Do słońca leć", czym porwały całą publiczność do zabawy i tańca. Uczennice do występu przygotowali Marta Kawa, Zbigniew Mikuszewski i Tomasz Guz.

Impreza przebiegła w przyjemnej, radosnej, a jednocześnie pełnej zadumy atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody.

Serdecznie dziękujemy Gospodarzom Festiwalu za zaproszenie, jego sprawną organizację oraz miłe przyjęcie i wyrażamy nadzieję ponownego spotkania za rok.

Więcej informacji na stronie sosw-frysztak.strzyzowski.pl

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz