Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

24. finał WOŚP już w weekend! Mierzymy wysoko!

Tylko parę dni pozostało do 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego będziemy grać dla pediatrii i godnej opieki osób starszy. Wielkie odliczanie trawa a organizatorzy dopinają ostatnie kwestie. W tym roku sztab Frysztak wspólnie z GOSiR Frysztak, SOSW Frysztak przygotowali "BAL NA 100 PAR". To charytatywna impreza z muzyką na żywo z której cześć kwoty za bilety wstępu zostanie przekazany na rzecz WOŚPu. W sobotni wieczór bawić się będzie z nami 130 osób - oj! Będzie się działo!

Mierzymy wysoko dlatego od niedzielnego poranka nasi wolontariusze wyjdą kwestować w miejscowościach gminy Frysztak. Nasi wolontariusze kwestować będą: we Frysztaku przy Kościele i sklepie Zielony Koszyku ul. rzeszowska, w Lubli przy Kościele, w Stępinie przy Kościele oraz w Gogołowie przy Kościele oraz wyciągu narciarskim.

W niedzielę od godziny 14:00 zapraszamy na sportowe popołudnie do Zespołu Szkół w Gogołowie. Dla przybyłych turniej pożarniczy (rodzic + pociecha od 4 do 10 lat) turniej piłki siatkowej (składy 4 osobowe). Nauka i doskonalenie pierwszej pomocy i wiele innych ciekawych konkurencji sprawnościowo - sportowych

Więcej o sztabie Frysztak i 24. finale WOŚP w gminie Frysztak na stronie wosp.frysztak24.pl - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad