Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Mieszkaniec Kożuchowa wyróżniony za bohaterską postawę.


23-letni mieszkaniec Kożuchowa za bohaterską postawę został wyróżniony przez Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie nadkom. Zenona Wierzchowskiego oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie st.bryg. Piotra Rędziniaka. 23-latek widząc płonący budynek, wszedł do środka i wyprowadził z niego 78-letniego mężczyznę. Taka postawa zasługuje na szczególne uznanie.

W trakcie szczegółowego ustalania okoliczności zdarzenia, do którego doszło 30 stycznia 2016 roku, okazało się, że postawa 23-letniego mieszkańca naszego powiatu zasługuje na specjalne wyróżnienie.

Przejeżdżając przez Frysztak kierowca, zauważył wydobywający się dym z okna jednego z domów w pobliżu drogi. Natychmiast zatrzymał się i wszedł do budynku. W jednym z pomieszczeń znajdował się starszy mężczyzna, którego 23-latek wyprowadził na zewnątrz. Zadzwonił też po służby ratownicze.

Dzisiaj na krótkim spotkaniu w strzyżowskiej jednostce, Komendant Powiatowy Policji nadkom. Zenon Wierzchowski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie st. bryg. Piotr Rędziniak, wręczyli 23-letniemu mieszkańcowi Kożuchowa pamiątkowe listy gratulacyjne oraz drobne upominki.Komendanci podziękowli za wzorową postawę obywatelską podkreślając, że jego zachowanie zasługuje na najwyższe wyrazy podziwu i szacunku oraz powinno być wzorem do naśladowania.

Info i foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad