Wyprowadził mężczyznę z płonącego domu

O sobotnim pożarze już pisaliśmy. Ale warta uwagi jest postawa jednego z mieszkańców powiatu strzyżowskiego. 23-latek który zauważył pożar wszedł do środka wyprowadzając z domu 78-latka, najprawdopodobniej dzięki temu uratował mu życie. Poniżej informacja z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie o ty bohaterskim czynie. 

Strzyżowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło we Frysztaku. W płonącym domu przebywał 78-letni mężczyzna. Uratował go przejeżdżający kierowca.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 23. Jak wstępnie ustalili policjanci, przejeżdżający przez Frysztak kierowca, zauważył wydobywający się dym z okna jednego z domów w pobliżu drogi.

Mieszkaniec powiatu strzyżowskiego natychmiast zatrzymał się i wszedł do budynku. W jednym z pomieszczeń znajdował się starszy mężczyzna, którego 23-latek wyprowadził na zewnątrz, po czym zadzwonił po służby ratownicze.

Reakcja i postawa przejeżdżającego kierowcy być może uratowała życie 78-letniemu mężczyźnie.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz