Odlotowa wycieczka z GOKiem na lotnisko Rzeszów - Jasionka.

Dzieciaki z Gminy Frysztak bawiące się na feriach z Gminnym Ośrodkiem Kultury odwiedziły lotnisko Rzeszów - Jasionka. Jak było na wycieczce mogą Państwo przeczytać poniżej.

"W środę 25.02. byliśmy na odlotowej wycieczce na lotnisku. Obserwowaliśmy startujące i lądujące samoloty, poznaliśmy ścieżkę, którą przechodzi każdy pasażer samolotu, przeszliśmy kontrolę bezpieczeństwa, a później poszliśmy zobaczyć jak pracuje Lotniskowa Służba Ratowniczo-Gaśnicza.
Mali uczestnicy wycieczki nie zawiedli. Dzięki wyjątkowym pytaniom wiemy np. dlaczego strażacy polewają samoloty, które się nie palą, gdzie na lotnisku jest tygrys (a jest), czy można przewozić kurę i konia, oraz... czy papież miał szarą krew..."
- można przeczytać na stronie Facebook GOK Frysztak

Galerie zdjęć z tej wspaniałej wycieczki znajdą Państwo na stronie Facebook - Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz