TANECZNE ŻYCZENIA DLA MAM W WYKONANIU CZIRLIDEREK GOSiRu


W poniedziałek 23.05.2016 r. czirliderki frysztackiego Ośrodka Sportu zatańczyły specjalnie dla swoich Mam. Dziewczynki pod okiem Pani instruktor zaprezentowały wyuczone układy taneczno-akrobatyczne. Występ został przygotowany za sprawą jednego z najpiękniejszych dni w roku, jakim jest właśnie Dzień Mamy. 


Zespół zatańczył wkładając w występ całe serce, a radość z obecności mam dodał skrzydeł i sprawił dużo satysfakcji. Po części sportowej wszyscy spotkali się na sali tarasowej przy ciastku gdzie została wyświetlona prezentacja i filmy z dotychczasowych występów i treningów.  Występ i prezentację przygotowała Pani Urszula Capiga. Serdecznie dziękujemy mamom za przyjęcie zaproszenia i dotychczasową współpracę. Jesteśmy dumni z zespołu czirliderek i cieszymy się, że zostaliśmy obdarzeni Państwa zaufaniem. 
Wszystkim Mamom z okazji Ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, radości z dzieci tych małych i tych dorosłych. Niech Wasza miłość, wraca do was przez cały czas tak, aby Dzień Mamy trwał przez cały rok. 

Opracowanie 
Marek Armata